Зв'язок з нами

СВІТ

Конгрес США виділив Україні додатковий пакет військової допомоги

Конгрес США виділив Україні додатковий пакет військової допомоги

Конгрес США виділив Україні додатковий пакет військової допомоги

Конгрес США схвалив виділення Україні ще 150 млн доларів, які призначені на поліпшення ситуації у сфері безпеки.

Про це на церемонії передачі командування в Центрі бойової підготовки в Яворові заявила тимчасовий повірений у справах США в Україні Крістіна Квін, пише посольство США. Вона відзначила підготовку українських військових іноземними інструкторами в Яворові, але назвала це лише частиною допомоги у сфері безпеки на загальну суму в 2 млрд доларів, які США вже надали з 2014 року.

Крістіна Квін нагадала, що у березні Міністерство оборони США оголосило новий пакет допомоги Україні в галузі безпеки на 125 млн доларів, який включає фінансування, військову підготовку, обладнання та консультативну допомогу. Ще 150 млн доларів у 2021 фінансовому році, виділені Конгресом США, будуть надані, коли Міністерство оборони у співпраці з Державним департаментом підтвердить, що Україна досягла достатнього прогресу в ключових оборонних реформ у цьому році.

За словами повіреної, Україна в 2021 році зробила значний прогрес у здійсненні реформ, Збройні сили стали більш боєздатними і професійними. «Адміністрація Байдена продовжує і підсилює цю підтримку», – підкреслила вона.

Раніше верхня палата Конгресу США схвалила військовий бюджет країни на 2021 рік, який передбачає допомогу Україні та санкції проти російського газопроводу «Північний потік-2».

Міністерство оборони США планує виділити Україні військову допомогу на суму $125 мільйонів. Пакет вміщує збройні патрульні катери Mark VI та протиартилерійські радари.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня