Зв'язок з нами

ГРОШІ

Компанія Google подала позов проти Роскомнадзора через блокування посилань

Компанія Google подала позов проти Роскомнадзора через блокування посилань

Компанія Google подала позов проти Роскомнадзора через блокування посилань

Американська компанія Google уперше позивається до російського контрольного органу в галузі телекомунікацій, «Роскомнадзору». Позов був прийнятий до провадження 11 травня в Арбітражному суді Москви.

Про це повідомляє «Радіо Свобода» з посиланням на російське видання «Коммерсант».

Йдеться про вимогу регулятора заблокувати 12 посилань на так званий «протиправний контент» у відеосервісі YouTube.

«Роскомнадзор» на підставі вимог Генпрокуратури надіслав на адресу адміністрації Google повідомлення про обмеження доступу до матеріалів із закликами, в тому числі до неповнолітніх, брати участь у несанкціонованих мітингах у січні 2021 року», – розповіли у відомстві.

Раніше американська компанія не ініціювала судових розглядів щодо оскарження рішень «Роскомнадзору» в Росії, виступаючи в суді лише як відповідач або третя сторона.

У березні «Роскомнадзор» склав адміністративні протоколи стосовно кількох соцмереж із вимогою видалити інформацію, яка закликала підлітків до участі в акціях на підтримку Олексія Навального. Відомство мало претензії до соціальних мереж Facebook, Instagram, Twitter, TikTok та інших, месенджера Telegram і відеохостингу YouTube, погрожуючи значними штрафами.

Читайте також:

Дочірня компанія «Гугл» в Україні сплатила Антимонопольному комітету України (АМКУ) 1 млн грн штрафу за ненадання інформації.

Нагадаємо, у квітні Антимонопольний комітет України наклав 1 млн гривень штрафу на ТОВ «Гугл» за неподання комітету у встановлений строк затребуваної інформації.

Холдинг Associated Newspapers, який володіє британською газетою Daily Mail та її сайтом MailOnline, подали до суду на американську компанію Google через маніпуляції з результатами пошуку в її пошуковій машині.

Українське представництво Google ТОВ «Гугл» за підсумками 2020 року посіло 24 місце в списку найбільших платників податків. У 2019 році воно було на 75 місці.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня