Зв'язок з нами

ГРОШІ

КНДР відмовилася брати участь в Олімпіаді в Токіо

КНДР відмовилася брати участь в Олімпіаді в Токіо

КНДР відмовилася брати участь в Олімпіаді в Токіо

Північна Корея не братиме участі в літніх Олімпійських іграх у Токіо.

Таке рішення влада КНДР пояснила бажанням захистити своїх спортсменів від пандемії COVID-19, повідомляє інформагенція Yonhap.

«КНДР вирішила не брати участь у 32-х Олімпійських іграх, щоб захистити наших спортсменів від глобальної кризи в галузі охорони здоров’я, пов’язаної з коронавірусом», – ідеться в заяві Міністерства спорту КНДР. Рішення було ухвалене на засіданні Олімпійського комітету КНДР, яке відбулося 25 березня в Пхеньяні.

На початку березня президент Південної Кореї Мун Чже Ін заявив, що Олімпіада в Токіо може посприяти відновленню діалогу з Пхеньяном, а також відновленню відносин КНДР зі США та Японією.

Читайте також:

Китай планує забезпечити вакцинами спортсменів, які готуються до участі в Олімпійських іграх в Японії в 2021 році.

Раніше повідомлялося, що Токіо просить іноземні уряди обмежити кількість персоналу, що супроводжує високопоставлених осіб, які прибудуть до Японії на Олімпійські ігри в 2021 році.

Нагадаємо, Олімпійські ігри мають пройти в Токіо з 23 липня по 8 серпня. Раніш у Міжнародному олімпійському комітеті запевнили, що Ігри вже точно відбудуться цього літа – мовляв, «плану Б» у організаторів немає.

Японія вирішила провести Олімпійські та Паралімпійські ігри в Токіо цього літа без іноземних глядачів – через стурбованість японців щодо поширення COVID-19.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня