Зв'язок з нами

ГРОШІ

Кличко повідомив про закінчення опалювального сезону в Києві

Кличко повідомив про закінчення опалювального сезону в Києві

Кличко повідомив про закінчення опалювального сезону в Києві

Київ завершує опалювальний сезон раніше традиційного 15 квітня. Вимикати батареї у столичних будинках почнуть вже з 5 квітня.

Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив під час онлайн-брифінгу, відповідаючи на запитання журналістів, пише Офіційний портал Києва. «Хочу повідомити, що з 5 квітня столиця розпочне процес відключення опалення в житлових будинках. На припинення теплопостачання в системі, що є однією з найбільших у Європі, місту потрібно приблизно 5 днів. Нагадаю, вже не перший рік Київ завершує опалювальний сезон раніше традиційного 15 квітня. Щоб кияни могли зекономити на сплаті за тепло», – сказав Віталій Кличко.

За прогнозом синоптиків, уже з цього тижня середньодобова температура буде вище +8 градусів за Цельсієм, коли за нормативами міські служби можуть вимикати опалення. А соціальні об’єкти – лікарні, садочки та школи – будуть і далі отримувати тепло, відключатимуть їх тільки за заявками керівників закладів.

Нагадаємо, середньомісячна температура в Києві у лютому у порівнянні з січнем знизилась на 2,2 градуси. Через це вартість опалення в житлових будинках зросла в середньому на 2 грн за 1 кв. м.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня