Зв'язок з нами

СВІТ

Кім Чен Ин заявив про нищівний провал п’ятирічного економічного плану КНДР

Кім Чен Ин заявив про нищівний провал п'ятирічного економічного плану КНДР

Кім Чен Ин заявив про нищівний провал п’ятирічного економічного плану КНДР

Лідер Північної Кореї Кім Чен Ин визнав майже повний провал п’ятирічного плану економічного розвитку країни.

Як повідомляє DW з посиланням на північнокорейське державне інформагентство ЦТАК, виступаючи 5 січня на відкритті з’їзду Трудової партії Кореї, він заявив, що цілей у рамках плану, який повинен був бути виконаний до кінця 2020 року, не було досягнуто практично в жодному секторі. За його словами, допущені помилки повинні бути ретельно проаналізовані.

При цьому Ин зазначив «блискучі успіхи» Трудової партії і народу КНДР, який під час пандемії коронавірусу «рішуче долав труднощі».

Очікується, що на партійному з’їзді, який за всю історію країни проводиться лише у восьмий раз, буде прийнятий наступний п’ятирічний економічний план. Також повинна бути затверджена нова політична лінія щодо США і Південної Кореї.

Нагадаємо, наприкінці 2019 року на пленумі Центрального комітету Трудової партії Кореї було вирішено, що у разі смерті Кім Чен Ина, його посаду займе сестра Кім Йо Чжон.

У квітні 2020 року Кім Чен Ин зник і з’являвся на публіці 20 днів. Це породило багато чуток про благополуччя лідера. Американські ЗМІ повідомляли, що він помер 11 квітня після невдалої операції. Також з’являлася інформація, що начебто його здоров’я погіршилося після операції на серці.

Однак 2 травня лідер Північної Кореї таки з’явився на публіці.

Пізніше західна преса припустила, що Кім Чен Ин переховується через страх захворіти коронавірусом.

Вісім місяців тому Північна Корея закрила кордони та ізолювалася від світу. Уряд країни стверджує, що у них не було випадків зараження вірусом, однак аналітики вважають це малоймовірним.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня