Зв'язок з нами

ГРОШІ

Кілька постачальників газу встановили річні тарифи для населення

Кілька постачальників газу встановили річні тарифи для населення

Кілька постачальників газу встановили річні тарифи для населення

З 1 травня українські споживачі по всій країні зможуть перейти на річний тариф на газ. У найближчі дні всі постачальники готуються представити свої тарифи.

Чотири компанії вже представили свої річні тарифи на газ, повідомляє «РБК-Україна».

ТОВ «Торгова електрична компанія» пропонує клієнтам укласти договір за річним тарифом 10,8 гривні за кубометр з ПДВ (без транспортування).

ТОВ «Чернівецька обласна енергопостачальна компанія» встановила річний тариф на рівні 13,5 гривні за кубометр з ПДВ (з транспортуванням). Дочірнє підприємство «Євода Трейд» КП «Луцькводоканал» запропонувало ціну 9,85 гривні за кубометр з ПДВ (про транспортування даних немає).

Найнижчий тариф у ТОВ «Черновцигазсбит» – 7,99 гривні за кубометр з ПДВ та траспортуванням.

В «Нафтогазі» повідомили, що оголосять свою ціну не раніше 21:00 неділі, 25 квітня.

Національний банк України очікує, що наступного літа вартість природного газу підвищиться вдвічі в порівнянні з літом 2020 року.

Служба безпеки України викрила масштабне розкрадання газу на Донбасі через компанію «Донецькоблгаз». За попередніми даними, збиток може досягати мільйонів гривень.

Під час зустрічі представників «Оператора ГТС України» з дипломатичним корпусом посольства США в Україні обговорювалося питання енергетичної безпеки України та Європи. У майбутньому можлива поставка газу з LNG-терміналів.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня