Зв'язок з нами

КИЇВ

Київська мерія навела докази політичної мотивації масових обшуків

Київська мерія навела докази політичної мотивації масових обшуків

Фото: КМДА

67% заявлених обшуків і слідчих дій не проводилися у міських службах

За 10 днів травня 2021 року в Києві проведено більше обшуків, ніж за 2020 рік загалом. Про це повідомив сьогодні, 24 травня, під час пресконференції заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко.

«Ми бачимо, що інтенсивність слідчих дій та перевірок зростає з 2019 року систематично. Водночас у погоні за кількістю проведених обшуків та слідчих дій 67% заявлених з них не проводилися у міських службах. Я вважаю, що сьогодні ці цифри говорять самі за себе, і якщо в цьому випадку ми не вбачаємо політичної мотивації, то тоді невідомо які ще цифри мають бути, аби суспільство її побачило», – зазначив заступник міського голови.

Для прикладу, обшук проведено у заступника директора Департаменту містобудування та архітектури, який власне і написав заяву про вчинення кримінального правопорушення. Що хотіли о 7 ранку знайти слідчі у нього вдома – залишається загадкою.

Після обшуку у Департаменті архітектурно-будівельного контролю вилучені документи підтверджують систематичну протидію містом будівництву в охоронній зоні Києво-Печерської лаври та, на превеликий жаль, бездіяльність правоохоронців, до яких шість разів місто зверталося за допомогою.

«Проаналізовані містом процесуальні документи, які отримані протягом останніх двох тижнів, свідчать тільки про одне: на жаль, ми маємо справу не з протидією корупції, а з маніпуляціями і системним намаганням дискримінації міста та місцевої влади», – підкреслив Бондаренко.

Київська мерія навела докази політичної мотивації масових обшуків

Київська мерія навела докази політичної мотивації масових обшуків

Нагадаємо, минулого тижня на низці комунальних підприємств та департаментів Київської міської державної адміністрації пройшли обшуки.

13 травня прокуратура підбила підсумки масових обшуків у Києві.

Цього тижня Київська міська прокуратура спільно з теруправлінням Державного бюро розслідувань у Києві провела обшуки в Департаменті з питань державного архітектурно-будівельного контролю та Департаменті з питань реєстрації КМДА.

20 травня тривав обшук у приміщенні Департаменті житлово-комунальної інфраструктури.

Також «Київтеплоенерго» повідомило про обшуки, зазначивши, що підприємство в повному обсязі надало правоохоронцям необхідну документацію.

Мер Віталій Кличко назвав обшуки на комунальних підприємствах і в департаментах КМДА тиском на столичну владу і особистим тиском на нього.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня