Зв'язок з нами

КРАЇНА

Кіберфахівці СБУ викрили чоловіка, який закликав до відокремлення Закарпаття від України

Фейкові акаунти у соцмережах не маскують від СБУ, якщо з них поширюють ідеї сепаратизму. Закарпатець попався на агітації за відокремлення. І такі випадки на Закарпатті СБУ блокує не вперше

Працівники СБУ викрили мешканця Закарпаття, який агітував через соцмережі за відокремлення регіону від України. Про це повідомила прес-служба Служби безпеки України.

Кіберфахівці СБУ викрили чоловіка, який закликав до відокремлення Закарпаття від України

За даними слідства, мешканець Берегова створив низку акаунтів у соціальних мережах, через які закликав до відокремлення окремих територій України. Зокрема, він агітував громадян підтримати відділення Закарпатської області.

В СБУ ініціювали лінгвістичну експертизу, яка підтвердила, що у розповсюджуваних чоловіком текстах містилися заклики до порушення територіальної цілісності України.

СБУ не повідомляє вік та імені затриманого. Відомо, що йому повідомили про підозру за статтею про посягання на територіальну цілісність і недоторканність України. Чоловіку загрожує позбавленням волі на строк від трьох до п’яти років з конфіскацією майна або без такої.

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня