Зв'язок з нами

Кібератаки на трубопровід в США спровокували зростання цін на нафту

Кібератаки на трубопровід в США спровокували зростання цін на нафту

Кібератаки на трубопровід в США спровокували зростання цін на нафту

Після того, як в США зафіксували перебої в роботі трубопроводу Colonial Pipeline, на біржах почали зростати ціни на нафту і паливо. Трубопровід Colonial Pipeline забезпечує паливом майже половину населення східного узбережжя США.

Світові ціни на нафту почали зростати після кібератаки на трубопровід Colonial Pipeline, пише УНН.

За даними Deutsche Welle, вартість липневих ф’ючерсів на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures вранці в понеділок, 10 Мая підскочила до 68,69 долара. За барель – на 0,41 долара (0,6%) вище за ціну на момент закриття попередньої сесії. За підсумками торгів 7 травня ці контракти подорожчали на 0,19 долара (0,3%) – до 68,28 долара за барель.

В CNBC повідомили, що ф’ючерси на нафту марки West Texas Intermediate, еталон нафти в США, виросли в ціні на 0,5% до 65,24 долара за барель. За підсумками минулого тижня Brent подорожчала на 2,3%, WTI – на 2,1%, свідчать дані Dow Jones Market Data.

Американські видання відзначають зростання вартості ф’ючерсів на паливо.

Американська компанія Colonial Pipeline, керуюча найбільшим в США нафтопроводом, була атакована хакерами 7 травня. Кібернапад торкнулося деяких ІТ-систем, щоб утримати загрозу компанія вивела їх з мережі і призупинила всі операції.

У США вважають, що до хакерської атаки на американську компанію Colonial Pipeline – оператора найбільшого трубопроводу в Штатах – може бути причетне угрупування DarkSide, яку пов’язують з Росією.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня