Зв'язок з нами

ГРОШІ

Керівництво організації Медведчука підозрюють у держзраді

Керівництво організації Медведчука підозрюють у держзраді

Керівництво організації Медведчука підозрюють у держзраді

Офіс генпрокурора повідомив про підозру трьом керівникам ініціативних груп громадського руху «Український вибір», лідером якого є нардеп Віктор Медведчук. Їх підозрюють в участі в організації та проведенні незаконного «референдуму» в окупованому Криму.

Як повідомляє прес-служба Офісу генпрокурора, їм інкриміновано державну зраду та посягання на територіальну цілісність і недоторканність України. За даними слідства, представники цього руху сприяли окупації Криму.

Прокурори повідомили про підозру трьом головам ініціативних груп суспільного руху Віктора Медведчука «Український вибір – Право народу». Зокрема, підозри повідомили Олександру Синявському, Івану Комелову і Олександру Слюсаренко.

Двоє підозрюваних входили до складу незаконного збройного формування «Самооборона Севастополя», повідомляють в Офісі генпрокурора. Один з підозрюваних очолював територіальний підрозділ НЗФ, інший був керівником підрозділу «Слов’янський щит».

За даними слідства, вони брали активну участь в організації та проведенні незаконного «референдуму» на території півострову.

«У тому числі, в якості спостерігачів на «дільницях» в складі незаконних виборчих комісій, а також підозрювані забезпечували охорону дільниць й безперешкодне проведення «референдуму» у місті Севастополь», – йдеться у повідомленні.

Крім того, в прокуратурі повідомили, що один з керівників брав участь у проведенні мітингів на підтримку окупації півострова Російською Федерацією.

«Це підтверджується висновком судово-лінгвістичної семантико-текстуальної експертизи Українського науково-дослідного інституту спеціальної техніки та судових експертиз», – зазначили в ОГУ.

Також підозрювані були нагороджені представниками РФ медалями «За повернення Криму», додали в прокуратурі.

Також Служба безпеки України провела обшуки в офісах Всеукраїнського громадського руху «Український вибір – Право народу», лідером якого є нардеп Віктор Медведчук. Слідчі дії проводяться в Києві та Дніпрі.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня