Зв'язок з нами

ГРОШІ

Керівники «Сумиобленерго» вкрали десятки мільйонів на реконструкції енергосистеми   

Керівники «Сумиобленерго» вкрали десятки мільйонів на реконструкції енергосистеми   

Керівники «Сумиобленерго» вкрали десятки мільйонів на реконструкції енергосистеми   

Українські спецслужби викрили посадовців АТ «Сумиобленерго» на схемі з привласнення понад 80 мільйонів гривень, призначених для реконструкції енергетичної системи регіону. Також СБУ перевіряє незаконне виведення ще 195 мільйонів на фіктивних цінних паперах.

«Керівництво компанії у межах інвестиційної програми мало здійснити реконструкцію і відновлення енергетичної системи регіону. Організатори фактично не виконали 60% передбачених робіт. Кошти за нібито їх виконання перерахували на рахунки афілійованих комерційних структур. У такий спосіб з активів підприємства було незаконно виведено понад 80 мільйонів гривень. У 2017-2020 посадовці акціонерного товариства провели низку операцій з купівлі-продажу так званих «сміттєвих» цінних паперів. Перевіряється інформація, що через цю оборудку топменеджмент вивів прибутки компанії на понад 195 мільйонів гривень через підконтрольні комерційні структури»

— СБУ

СБУ домоглась арешту рахунків підрядників та провела обшуки у їх офісах та у посадовців «Сумиобленерго»  у рамках кримінального провадження за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу. Триває досудове розслідування.

Раніше СБУ викрила чиновників Держгеокадастру, які вкрали 700 тисяч гектарів землі. Також спецслужба виявила схему «відкатів» на Львівській залізниці. Окрім того, СБУ розкрила багатомільйонну корупційну схему в лісгоспах.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня