Зв'язок з нами

СВІТ

Керівники найбільших соцмереж свідчитимуть у Конгресі США щодо фейків

Керівники найбільших соцмереж свідчитимуть у Конгресі США щодо фейків

Керівники найбільших соцмереж свідчитимуть у Конгресі США щодо фейків

Керівники компаній Facebook, Twitter та Google 25 березня свідчитимуть під час слухань у комітеті Палати представників Конгресу США у справі про поширення дезінформації в мережі.

Як зазначає The Hill, на дистанційних слуханнях будуть присутні глава Facebook Марк Цукерберг, керівник компанії Twitter Джек Дорсі та гендиректор Google Сундар Пічаї. Слухання будуть присвячені зусиллям адміністрацій цих компаній щодо боротьби з розповсюдженням дезінформації про коронавірус і вибори президента США.

«Занадто довго великі технологічні компанії не могли визнати ту роль, яку вони відіграли у поширенні неправдивої інформації для своєї онлайн-аудиторії. Саморегулювання галузі зазнало невдачі», – йдеться у спільній заяві трьох членів комітету з енергетики і торгівлі – Френка Паллоне-молодшого, Майка Дойла та Ян Шаковскі.

Важливе Світ Статті Топ фейків про коронавірус: чому населення клює на вигадки 10 Кві 2020, 18:10

Раніше ЄС повідомив, що левова частка фейків про коронавірус Covid-19 виходить з території РФ або від прокремлівських джерел. Зараз існує ціла низка фейків, пов’язаних з теорією змови навколо коронавірусу. Переважну більшість із них запускають з Росії. Також активно поширюються фейки про діагностування інфекції.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня