Зв'язок з нами

СВІТ

Керівна партія Грузії обрала нового лідера

Керівна партія Грузії обрала нового лідера

Керівна партія Грузії обрала нового лідера

Правляча партія Грузії «Грузинська мрія – Демократична Грузія» обрала своїм новим лідером Іраклія Кобахідзе, колишнього спікера парламенту.

Про це повідомляє «Эхо Кавказа».

Кандидатуру Кобахідзе висунула політрада «Грузинської мрії», її одностайно підтримали близько 400 присутніх учасників з’їзду.

Свою промову після обрання Кобахідзе почав з подяки попередньому лідеру політсили Бідзіні Іванішвілі.

Іраклію Кобахідзе 42 роки. З 2001 року він був виконавчим секретарем «Мрії», у 2016-2019 роках – спікером парламенту; у 2020 році очолював виборчий штаб «Грузинської мрії».

Нагадаємо, 11 січня засновник і голова правлячої партії Грузії «Грузинська мрія – Демократична Грузія», мільярдер Бідзіна Іванішвілі оголосив, що йде з політики.

«Грузинська мрія» була заснована в 2012 році і є правлячою партією в Грузії. Їй належить 89 з 150 місць в парламенті.

Нагадаємо, на початку вересня опозиція заявила, що Саакашвілі буде кандидатом на пост прем’єр-міністра Грузії від об’єднання «Сила в єдності», куди входять «Єдиний національний рух» та ще кілька опозиційних партій. Саакашвілі відповів на пропозицію згодою.

За результатами підрахунку 80% голосів на парламентських виборах у Грузії провладна партія «Грузинська мрія» отримала 48,5% голосів. У опозиції лише 26,15%, вона заявила про «тотальну фальсифікацію» виборів та почала готувати протести.

Перше засідання нового парламенту відбулося без представників опозиції, які одразу після першого туру виборів заявили про фальсифікації та почали вимагати повторної організації голосування.

Партія «Грузинська мрія – демократична Грузія» офіційно висунула Георгія Гахарію на пост прем’єр-міністра країни.

А політична сила «Єдиний національний рух – об’єднана опозиція «Сила у єдності» подала заяви про припинення депутатських повноважень, пояснюючи це тим, що не визнають результати виборів.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня