Зв'язок з нами

COVID-19

Карантин в Україні: що обіцяють порушникам у Тернополі

Карантин в Україні: що обіцяють порушникам у Тернополі

Карантин в Україні: що обіцяють порушникам у Тернополі

Розважальні заклади Тернополя, які порушують карантинні обмеження, очікує відключення води, опалення та інших комунікацій.

«Останнім часом є дуже багато інформації від контролюючих органів, що багато суб’єктів господарювання в нашому місті, особливо ті, які мають розважальні заклади, нічні заклади, які мають право на нічну торгівлю, порушують карантинні вимоги, тим самим створюючи загрозу поширення інфекції», – зазначив мер міста Сергій Надал у відеозверненні, оприлюдненому в Facebook.

Він підкреслив, що правоохоронцям доручено посилити контроль за дотриманням карантинних обмежень цими установами. Також до цієї роботи доручено приєднатися управлінню торгівлі та управління житлово-комунального господарства.

«У разі необхідності, таким установам, якщо буде доведено, що їхня робота сприяє поширенню інфекції, якщо вони не будуть прислухатися до рекомендацій, які будуть надані, йтиметься про відключення води, роботи каналізації, тепла та інших мереж», – резюмував мер Тернополя.

Він додав, що відключення комунікацій – це вимушені заходи для того, щоб уникнути поширення коронавірусу в місті і не допустити введення «червоної» зони карантину в регіоні.

Нагадаємо, 6 березня МОЗ оновило карантинний список регіонів України. Крім Івано-Франківської, Чернівецької, Житомирської областей, з 8 березня режим «червоної зони» також запровадили у Закарпатській області.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня