Зв'язок з нами

COVID-19

Карантин у Києві: скільки доведеться обходитися без ярмарків

Карантин у Києві: скільки доведеться обходитися без ярмарків

Карантин у Києві: скільки доведеться обходитися без ярмарків

У Києві в зв’язку із погіршенням показників захворюваності на COVID-19 заборонили проведення продуктових ярмарків. Відповідне розпорядження підписав керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

Про це повідомляє прес-служба Київської міськдержадміністрації.

«У зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації і зменшенням темпів поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 в Києві в період з 1 по 12 квітня заборонено проведення ярмаркових заходів. Підписано відповідне розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації», – йдеться в повідомленні.

Заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олексій Кулеба пояснив нову заборону необхідністю знизити ризик зараження киян COVID-19.

«Ситуація з поширенням COVID-19 в столиці – складна. Епідеміологічна картина погіршується, Київ залишається в «червоній зоні». Для зменшення ризику для киян, місто прийняло рішення скасувати продуктові ярмарки в період з 1 по 12 квітня», – підкреслив він.

З 20 березня у Києві за рішенням місцевої влади посилили карантинні обмеження.

Подальший перегляд обмежень в столиці буде залежати від епідемічної ситуації.

Якщо в столиці не будуть дотримуватися обмеження щодо громадського транспорту, то транспорт можуть взагалі зупинити. Про це заявив на брифінгу міський голова Києва Віталій Кличко.

У Києві офіційно дозволили перевозити в громадському транспорті стоячих пасажирів. Відповідне рішення сьогодні прийняла постійна комісія КМДА з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня