Зв'язок з нами

ГРОШІ

Капіталізація Coinbase в перший день торгів перевищила сотню мільярдів

Капіталізація Coinbase в перший день торгів перевищила сотню мільярдів

Капіталізація Coinbase в перший день торгів перевищила сотню мільярдів

Найбільша в США криптовалютна біржа Coinbase провела прямий лістинг на біржі Nasdaq. На відкритті торгів вартість акцій Coinbase склала $381, а ринкова капіталізація всієї компанії – $99,6 млрд.

Згідно з даними біржі, в перші 10 хвилин торгів акції подорожчали більше ніж на 60% в порівнянні з установленою перед лістингом довідковою ціною ($250), а капіталізація компанії досягла $105 млрд. Це дозволяє Coinbase увійти в число 100 найдорожчих публічних компаній в США, відзначає американський Forbes.

Ринкова капіталізація Coinbase на піку торгів опинилася в 13 разів більше оцінки, зробленої інвесторами в останньому раунді інвестицій в Coinbase в жовтні 2018 року: тоді криптобіржа залучила $300 млн і була оцінена в $8 млрд. Крім того, Coinbase перевершила за вартістю дві американські фондові біржі разом взяті: капіталізація Nasdaq становить $26 млрд, а Intercontinental Exchange (материнська компанія Нью-Йоркської фондової біржі) – $66,5 млрд.

Відзначимо, Coinbase – перша велика криптовалютна компанія в США, яка стала публічною. Вона була запущена в 2012 році. За два роки до цього засновник Coinbase Брайан Армстронг дізнався про біткоіни і зрозумів, що вони майже непридатні для масових інвесторів.

«Я хотів, щоб у світу була відкрита фінансова система, стимулююча інновації і свободу», – пояснював Армстронг в інтерв’ю Forbes рішення створити просту платформу для операцій з біткоінами.

Глава криптовалютної біржі Coinbase зможе претендувати на більш ніж $1 млн в день після IPO.

«Він сказав, що це може бути ринок на трильйон доларів», – розповів WSJ про зустріч з Армстронгом в тому ж році глава венчурного фонду Boost VC Адам Дрейпер. Він помилився в оцінці на $1 тлрн – в квітні 2021 року загальна вартість криптовалютного ринку перевищила $2 трлн, відзначає видання.

Зазначимо, 11 квітня курс біткоїну в черговий раз перевищив позначку в 60 тисяч доларів. Вартість криптовалюта наблизилася до рекордних максимумів у вихідні.

У вівторок, 13 квітня, курс біткоїну знову оновив історичний максимум. Вартість криптовалюта на тлі зростання ринкової капіталізації сягнула понад 62 тисяч доларів.

Morgan Stanley стане першим великим банком в США, який дозволить клієнтам з активами в більш ніж 2 мільйони доларів інвестувати в біткоіни-фонди.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня