Зв'язок з нами

Кабмін змінив розрахунок вартості палива: як подорожчають дизель і бензин

Кабмін змінив розрахунок вартості палива: як подорожчають дизель і бензин

Кабмін змінив розрахунок вартості палива: як подорожчають дизель і бензин

Кабінет міністрів дозволив внести до граничної оптової вартості палива витрати на логістику. Це має призвести до подорожчання бензину на 0,56 грн за літр, а дизельного палива – на 0,62 грн.

Відповідну постанову було прийнято на сьогоднішньому засіданні уряду, пише Уніан. Нею Кабмін вніс зміни до постанови про державне регулювання вартості дизельного палива та бензин, збільшивши граничну ціну палива. Згідно з документом, до розрахунків середньої вартості палива додаються витрати на зовнішнє логістичне забезпечення та інші витрати, передбачені контрактом у розмірі 27 дол./ тонна, що означатиме подорожчання бензину приблизно на 0,56 грн за літр, а дизельного палива – на 0,62 грн.

Нагадаємо, 14 травня Кабінет міністрів запровадив держрегулювання цін на бензин і дизельне паливо на період дії карантину. Згідно з постановою Кабміну №474 від 14 травня 2021 року граничний рівень надбавки до ціни дизельного палива повинен бути не вище 7 грн / літр і бензину – не вище 5 грн / літр.

У відповідь на це рішення, найбільші українські мережі АЗС WOG і ОККО призупинили продаж преміального бензину і дизельного палива.

Також уряд зобов’язав декларувати підвищення роздрібних цін на бензин і дизельне паливо більш ніж на 1%. Повідомляти про підвищення вартості компанії зобов’язують за 20 днів.

Тим часом Білорусь може відмовитися від поставок в Україну бензину марки А-95 через загострення політичних взаємовідносин між державами.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня