Зв'язок з нами

ГРОШІ

Кабмін озвучив строки запуску накопичувальних пенсій

Кабмін озвучив строки запуску накопичувальних пенсій

Кабмін озвучив строки запуску накопичувальних пенсій

Закон про впровадження накопичувальних пенсій в Україні повинні ухвалити до кінця 2021 року, розраховує прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

«Ми з міністерством соціальної політики повністю розробили стратегію введення накопичувальної пенсійної системи. Ми її обговорили і узгодили всі нюанси з профільним комітетом Верховної Ради. Зараз це питання знаходиться у законодавчій площині. Відповідний проєкт закону підготований, будемо просити парламентарів ухвалити його якомога скоріше, щоб у цьому році ця накопичувальна пенсійна система була впроваджена», – сказав глава уряду в інтерв’ю «Інтерфакс-Україна».

Нагадаємо, у листопаді 2020 року уряд схвалив законопроект про впровадження в Україні професійної накопичувальної системи, що дозволяє формувати доплати до пенсій.   Працюючих громадян зобов’яжуть віддавати частину зарплатні на спеціальний рахунок, яким розпоряджатимуться фонди.

У Верховній Раді вважають, що запуск накопичувальних пенсій не є перспективою 1-2 років.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що якщо в Україні не проведуть реформу пенсійної системи, то через 10-15 років уряд чекають проблеми з виплатою пенсій.  Народний депутат від «Слуги народу» Галина Янченко прогнозує, що через 30 років українцям «не світить» пенсія, на яку можна вижити. Тому потрібно поступово впроваджувати накопичувальну систему.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня