Зв'язок з нами

ГРОШІ

Кабмін дозволив власникам заново провести оцінку земельних ділянок

Кабмін дозволив власникам заново провести оцінку земельних ділянок

Кабмін дозволив власникам заново провести оцінку земельних ділянок

Кабінет міністрів оновив порядок проведення нормативної грошової оцінки сільгоспземель, дозволивши власникам заново зробити оцінку своїх ділянок.

Про це повідомляє урядовий портал. Як зазначив Міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Ігор Петрашко, повну нормативно-грошову оцінку земель по всій території провели ще в 2018 році. «Але зрозуміло, що з часом стан земель і властивості ґрунтів можуть змінюватися. Ми почули побажання аграріїв надати їм можливість оновлювати оцінку своїх земельних ділянок і внесли певні зміни, що забезпечить справедливу ціну на землю», – вказав чиновник.

Нововведення скасовує обов’язкове використання результатів загальнонаціональної оцінки земель, а власникам або землекористувачам дозволено замовити проведення нової оцінки окремої земельної ділянки.

Кабінет міністрів України звільнив Дениса Башлика з посади голови Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру. Обов’язки керівника Держгеокадастру покладено на першого заступника голови відомства Юлію Мороз. Денис Башлик очолював службу з грудня минулого року.

Звільнений голова Держгеокадастру Денис Башлик заявив, що його ніхто не попереджав про відставку і він дізнався про неї з інтернету. Претензій до нього не було, звільнення – суто політичне.

Раніш ми писали, що з жовтня 2019-го Держгеокадастр відкрив доступ до результатів розгляду проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, а також до даних операцій з землею.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня