Зв'язок з нами

ГРОШІ

JPMorgan допустив ціну за біткоін в 146 тис. дол. у довгостроковій перспективі

JPMorgan допустив ціну за біткоін в 146 тис. дол. у довгостроковій перспективі

JPMorgan допустив ціну за біткоін в 146 тис. дол. у довгостроковій перспективі

На думку стратегів фінансового холдингу JPMorgan Chase & Co., біткоін може мати потенціал для суттєвого подальшого зростання у вартості – до 146 тис. дол. – у довгостроковій перспективі, оскільки він конкурує з золотом як клас активів.

Про це, зокрема, повідомляє Bloomberg.

Ринкова капіталізація біткоіна обсягом 575 мільярдів доларів має зрости в 4,6 рази – при теоретичній ціні біткоіна в 146 тисяч доларів – щоб відповідати загальному обсягу інвестицій приватного сектора в золото через біржові фонди або злитки і монети, пише видання.

«Витіснення золота як «альтернативної» валюти означає великий потенціал зростання для біткоіна в довгостроковій перспективі», – повідомляють стратеги.

Однак «зближення волатильності між біткоіном і золотом навряд чи станеться швидко, і, на нашу думку, це багаторічний процес», вказали аналітики.

«Це означає, що теоретична цільова ціна біткоіна вище 146 тис. доларів повинна розглядатися як довгострокова мета і, отже, нестійкий цільовий орієнтир на цей рік», – вважають експерти.

Біткоін впав на 17% в понеділок, найбільше падіння з березня, після того, як вперше за вихідні перевищив 34 тисячі доларів. Наразі біткоін виріс на 3,3% до 32 056 доларів за станом на 12:40 за Токіо, а більш широкий індекс Bloomberg Galaxy Crypto Index виріс приблизно на 1,8%.

Читайте також:

1 грудня курс біткойну оновив історичний максимум, сягнувши позначки 19,850 тисячі доларів.

2 грудня повідомлялося, що Верховна Рада почала розгляд законопроекту про легалізацію ринку криптовалют в Україні. Документ передбачає внесення змін до Податкового кодексу, які необхідні для легалізації ринку віртуальних активів.

Раніше, за інформацією блокчейн-аналітиків The Chainalysis, Україна стала глобальним лідером у застосуванні віртуальних активів населенням. Про це повідомило Міністерство цифрової трансформації на початку вересня.

Однак, одна з перших кріптобірж світу Bittrex в кінці вересня припинила роботу в семи країнах, серед яких Білорусь і Україна. Обслуговувати українців сайт перестав з 25 вересня.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня