Зв'язок з нами

COVID-19

Ізраїльські медики дійшли висновку, що маски допомагають не лише у боротьбі з COVID-19

Ізраїльські медики дійшли висновку, що маски допомагають не лише у боротьбі з COVID-19

Ізраїльські медики дійшли висновку, що маски допомагають не лише у боротьбі з COVID-19

Ізраїльські вчені виявили, що завдяки медичним маскам, які громадяни країни мають носити у зв’язку з обмеженнями через пандемію COVID-19, госпіталізації пацієнтів з важкою формою астми в 2020 році знизилися на 65%. Кількість термінових звернень впала на 45% в порівнянні з показниками 2019 року.

Про це свідчать дані медичного центру «Шиба», розповіла професор Ненсі Агмон-Левін в інтерв’ю виданню Jerusalem Post.

Вона і її команда провели дослідження, в результаті якого прийшли до висновку, що ускладнення у хворих на астму викликає алергія. За даними Міністерства охорони здоров’я, від алергії страждають 30% населення Ізраїлю.

Захисні маски перешкоджають попаданню до організму пилку і алергенів, тому можуть стати більш дешевою альтернативою дорогим лікам, у яких багато побічних ефектів, зазначила Агмон-Левін.

Наприкінці минулого року Медичний центр Галілеї і Університет Бар-Ілан опублікували звіт, який показав, що 40% з 215 медсестер, які одягали хірургічні маски, менше чхали і страждали від нежиті або закладеності носа.

МОЗ рекомендував всім громадянам Ізраїлю надягати маски, особливо в громадських місцях.

У Великобританії збираються влаштувати перший в цьому році масовий музичний концерт – і без дотримання карантинних обмежень.

ПЛР-тест на коронавірус став універсальним вимогою для будь-якого виду міжнародних подорожей в 2021 році. Різниця у вартості тесту в аеропортах світу досягає 396 доларів США.

Міністр промисловості Туреччини Мустафа Варанков приєднався до випробування вакцини вітчизняного виробництва проти коронавируса в якості добровольця.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня