Зв'язок з нами

COVID-19

Із золотої копальні у Китаї врятували шахтарів, завалених два тижні тому

Із золотої копальні у Китаї врятували шахтарів, завалених два тижні тому

Із золотої копальні у Китаї врятували шахтарів, завалених два тижні тому

Китайським рятувальникам вдалося підняти на поверхню 11 шахтарів із 22, які 10 січня опинилися під завалами в результаті вибуху в шахті, що будується в провінції Шаньдун.

Як передає South China Morning Post, 18 січня з групою шахтарів вдалося встановити зв’язок: рятувальники передали їм їжу, ліки, папір і олівці, і незабаром отримали записку з повідомленням, що живими є 12 осіб із 22, які знаходилися в шахті на момент аварії. Один із них згодом помер через складні поранення.

Першим із шахти підняли гірняка, який опинився в пастці вбік від того місця, де перебувала основна група людей і куди спускали їжу та медикаменти. Чоловік був сильно виснажений, його одразу госпіталізували. Далі витягли ще десять шахтарів, решта вважається загиблими.

Тим часом, на шахті в ОРДЛО сталася аварія, пропали безвісти гірники.

У Луганську помер Володимир Шатохін, директор підприємства «Східвугілля», яке контролювало всі шахти при окупантах «ЛНР». Попередньою причиною смерті названа пневмонія.

Раніше Незалежна профспілка гірників попередив про загрозу затоплення державних шахт. На початку квітня шість державних вугільних шахт у Волинській та Луганській областях, відключили від електропостачання через велику заборгованість, а також через несвоєчасне укладення договору з новим постачальником електроенергії.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня