Зв'язок з нами

СВІТ

Іран звернувся в Інтерпол з проханням заарештувати Трампа і групу чиновників

Іран звернувся в Інтерпол з проханням заарештувати Трампа і групу чиновників

Іран звернувся в Інтерпол з проханням заарештувати Трампа і групу чиновників

Іран направив звернення в Інтерпол з проханням заарештувати президента США Дональда Трампа і ще 47 американських чиновників. Їх підозрюють в причетності до вбивства генерала Касема Сулеймані в минулому році.

Про це на прес-конференції у вівторок розповів офіційний представник судової системи Ірану Голамхоссейн Есмаїлі, пише «Al Jazeera».

«Ісламська Республіка Іран дуже серйозно стежить за переслідуванням і покаранням тих, хто замовив і виконав цей злочин», – сказав Есмаїлі.

Відзначається, що це вже другий запит Ірану про видачу міжнародного ордера на арешт Трампа і десятків американських чиновників в Пентагоні і Центральному командуванні США, а також в інших організаціях.

У червні минулого року прокурор Тегерана Алі Алькасімер видав ордер на арешт Трампа і десятків офіційних осіб з США, заявивши, що їм пред’явлені «звинувачення у вбивстві і тероризмі».

Інтерпол відхилив отриманий від Ірану запит. У відомстві заявили, що йому заборонено «будь-яке втручання або діяльність політичного, військового, релігійного чи расового характеру».

Минулого року влада Ірану розглядали 13 варіантів відповіді США за вбивство в Іраку командувача іранським спецназом Аль-Кудс генерала Касема Сулеймані.

У лютому адміністрація президента США Дональда Трампа направила в Конгрес офіційне обґрунтування військової операції, в результаті якої був убитий іранський військовий генерал Касем Сулеймані.

В кінці червня 2020 року Іран видав ордер на арешт президента США Дональда Трампа через загибель іранського генерала, командувача Корпусом варти ісламської революції (КВІР) Касема Сулеймані. Саме Трамп розпорядився завдати авіаудар, який став для Сулеймані фатальним.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня