Зв'язок з нами

СВІТ

Інтернет-блокування Трампа: його YouTube-канал тимчасово не працює

Інтернет-блокування Трампа: його YouTube-канал тимчасово не працює

Інтернет-блокування Трампа: його YouTube-канал тимчасово не працює

YouTube принаймні на тиждень заблокував канал президента США Дональда Трампа через порушення політики компанії після штурму Капітолію.

Як повідомила пресслужба хостингу, було вилучено новий вміст, завантажений на канал Трампа за порушення політики.

«Зараз він має перше попередження. Каналу заборонено завантажувати нові відео протягом мінімум 7 днів», – йдеться у повідомленні.

YouTube додав, що також будуть відключені коментарі на акаунті Трампа, посилаючись на «занепокоєння щодо насильства», що оточують його публікації в інтернеті.

Як відомо, 6 січня в Вашингтоні пройшов багатотисячний мітинг на підтримку чинного президента Дональда Трампа у будівлі Капітолію, в якому розташований Конгрес США. Конгресмени розглядали затвердження перемоги на президентських виборах кандидата від Демократичної партії Джо Байдена.

У зв’язку з тим, що прихильники Дональда Трампа прорвалися в Капітолій, засідання Конгресу було перервано, а віце-президента Майка Пенса повели з місця подій.

Президент США Дональд Трамп виступив зі спеціальною заявою, в якому він не визнає перемогу Джо Байдена на виборах президента, але обіцяє не чинити опору при передачі йому влади.

Регламентний комітет Палати представників США поставив на голосування питання про імпічмент президента Дональда Трампа на 13 січня.

Канцлер Німеччини Ангела Меркель назвала блокування аккаунтів президента США Дональда Трампа в соціальних мережах порушенням його права на свободу слова. Рішення повинно прийматися відповідно до національного законодавства, а не волею компаній.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня