Зв'язок з нами

СВІТ

Імпічмент Трампа вирішили провести за швидким графіком

Імпічмент Трампа вирішили провести за швидким графіком

Імпічмент Трампа вирішили провести за швидким графіком

Другий процес імпічменту екс-президента США Дональда Трампа розпочинається 9 лютого, напередодні лідери Сенату домовились про швидкий графік процесу.

«Усі сторони домовились про структуру, яка забезпечить справедливий і чесний процес імпічменту екс-президента в Сенаті», – заявив лідер більшості в Сенаті США Чак Шумер, повідомляє Washington Post.

Якщо конституційне голосування пройде, як очікується, в середу вдень почнуть вступні судові суперечки, коли обидві сторони матимуть до 16 годин на презентації. Очікується, що ці дискусії триватимуть до вихідних, коли сенатори отримають можливість задати питання обом сторонам.

Незрозуміло, чи розпорядники імпічменту продовжать графік, вимагаючи викликати свідків у суд, хоча Дональд Трамп вже відмовився добровільно давати свідчення.

Законодавці обох сторін висловлюються за швидкий судовий розгляд, на тлі постійних зусиль, спрямованих на затвердження пакету допомоги щодо коронавірусу президента Джо Байдена.

Зважаючи на швидкий графік, вважається, що голосування в Сенаті щодо того, засудити Трампа чи ні, може прийти вже 15 лютого.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня