Зв'язок з нами

ГРОШІ

Ілон Маск випадково підняв вартість криптовалюти в 31 раз

Ілон Маск випадково підняв вартість криптовалюти в 31 раз

Ілон Маск випадково підняв вартість криптовалюти в 31 раз

Ілон Москви написав твіт про те, що хотів би створити криптовалюту MarsCoin. Виявилося, що така вже є, і її кинулися купувати.

18 лютого відомий своїми планами колонізації Марса Ілон Маск написав твіт: «MarsCoin обов’язково буде!». Мільярдер не знав, що така криптовалюта вже створена, правда її вартість залишає бажати кращого, всього $0,08 на момент твіту Маска, як слідує з даних Coinmarketcap. Після цього її ціна різко підскочила до $2,5, однак після того знову обвалилась, однак усе рівно коштує дорожче, ніж раніше  – близько $0,3.

Раніше Ілон Маск прискорив зростання ціни криптовалюти біткоін своїм рішенням інвестувати в неї $ 1,5 млрд.

На думку стратегів фінансового холдингу JPMorgan Chase & Co., біткоін може мати потенціал для суттєвого подальшого зростання у вартості – до 146 тис. дол. – у довгостроковій перспективі, оскільки він конкурує з золотом як клас активів.

2 грудня повідомлялося, що Верховна Рада почала розгляд законопроекту про легалізацію ринку криптовалют в Україні. Документ передбачає внесення змін до Податкового кодексу, які необхідні для легалізації ринку віртуальних активів.

Раніше, за інформацією блокчейн-аналітиків The Chainalysis, Україна стала глобальним лідером у застосуванні віртуальних активів населенням. Про це повідомило Міністерство цифрової трансформації на початку вересня.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня