Зв'язок з нами

Ілон Маск відверто розповів про свою психічну особливість

Ілон Маск відверто розповів про свою психічну особливість

Ілон Маск відверто розповів про свою психічну особливість

Американський винахідник та бізнесмен Ілон Маск повідомив, що у нього синдром Аспергера та пожартував, що саме через це він пише дивні і неоднозначні повідомлення у Twitter.

«Для мене честь стати ведучим Saturday Night Live. Мій виступ сьогодні – історичний, адже я стану першим ведучим SNL з Аспергера. Принаймні першим, хто в цьому зізнався… Я перевинайшов електроавтомобілі та відправляю людей на Марс на космічному кораблі. Ви правда думали, що я при цьому буду звичайним спокійним хлопцем?», – сказав засновник Tesla та SpaceX на передачі Saturday Night Live.

Синдром Аспергера часто відносять до розладів аутистичного спектру. Він зазвичай характеризується складнощами у соціальній взаємодії, дивними чи слаборозвиненими соціальними здібностями, іноді незграбністю та спеціальними інтересами, які можуть обмежуватись однією чи кількома сферами.

Нагадаємо, про те, що Ілон Маск став ведучим гумористичного шоу Saturday Night Live стало відомо ще у квітні. Раніше Ілон Маск першоквітневим твітом підняв вартість криптовалюти на 20%.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня