Зв'язок з нами

СВІТ

Євросоюз закликав РФ відвести війська від кордонів України

Євросоюз закликав РФ відвести війська від кордонів України

Євросоюз закликав РФ відвести війська від кордонів України

Євросоюз закликає Росію відвести свої війська від кордонів України. Ситуацію міністри закордонних справ країн Євросоюзу обговорять сьогодні.

Про це повідомив у понеділок, 19 квітня, верховний представник ЄС із закордонних справ і політики безпеки Жозеп Боррель, повідомляє прес-служба Єврокомісії.

На засідання Ради ЄС запрошений міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, він повідомить членам Ради ЄС, яка ситуація на українсько-російському кордоні.

«Ця ситуація дуже небезпечна, і ми закликаємо Росію відвести її війська від українського кордону», – сказав Боррель.

Крім того, Рада ЄС обговорить ситуацію з видворенням російських дипломатів з Чехії і ситуацію з ув’язненням російського опозиціонера Олексія Навального.

«Я отримав листа від його команди. Ми дуже стурбовані станом здоров’я пана Навального», – повідомив Боррель.

Вчора Чехія вирішила вислати з країни 18 російських дипломатів, яких ідентифікували як співробітників спецслужб РФ. Також Чехія на засіданні глав МЗС ЄС 19 квітня підніме питання підриву російськими агентами складу боєприпасів в Врбетіце в 2014 році, повідомив міністр закордонних справ Чехії Ян Гамачек.

Росія висловила Чехії рішучий протест у зв’язку з висилкою 18 співробітників посольства і пригрозила у відповідь заходами. У МЗС РФ додали, що в цьому «ворожому кроці» не можна «Не бачити також американський слід».

Сполучені Штати можуть збільшити кількість американських військових в Україні через загострення ситуації на Донбасі.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня