Зв'язок з нами

ГРОШІ

Євросоюз підготував нові жорсткі правила для Facebook, Amazon, Google

Євросоюз підготував нові жорсткі правила для Facebook, Amazon, Google

Євросоюз підготував нові жорсткі правила для Facebook, Amazon, Google

Єврокомісія у вівторок представить знакове регулювання, щоб обмежити можливості технологічних гігантів Facebook, Amazon, Google та інших на своєму ринку.

Європейський Союз має намір встановити суворі правила для технологічних гігантів, а за порушення передбачити величезні штрафи, повідомляє DW.

У проєктах під назвою «Акт про цифрові послуги» та «Акт про цифрові ринки» викладені конкретні правила, спрямовані на обмеження впливу глобальних інтернет-компаній на ринок ЄС.

Джерела в ЄС повідомили інформаційним агентствам Reuters і AFP, що в запропонованому регулюванні викладено список того, що можна, а що не можна робити інтернет-гігантам, а також покарання для них.

Зокрема, фірми можуть бути оштрафовані до 10% їх річного обороту за порушення правил конкуренції. За повідомленням AFP, технологічним гігантам може бути повністю заборонений доступ на ринок ЄС за «серйозні і неодноразові порушення закону».

Компанії повинні будуть інформувати ЄС про будь-які заплановані злиття або поглинання. Певні види даних повинні будуть передаватися регулюючим органам і конкурентам.

Європейські та американські регулюючі органи все більше стурбовані практикою ведення бізнесу гігантів та використанням ними даних користувачів. Особливо це стосується фірм, що купують інші компанії, аби усунути потенційних конкурентів.

Facebook і інші компанії попередили, що посилення регулювання може спонукати їх піти з ЄС, що може коштувати робочих місць і заблокувати доступ для користувачів з ЄС.

Нагадаємо, на початку листопада група з 165 компаній і галузевих органів закликала антимонопольні органи ЄС посісти жорсткішу позицію щодо Google, звинувативши техногіганта в нечесній конкуренції.

Читайте також:

Британія планує посилити правила конкуренції для Google і Facebook в 2021 році.

Facebook Inc може бути вимушена продати свої цінні активи WhatsApp і Instagram після того, як Федеральна торговельна комісія США та майже кожен американський штат подали позови, звинувачуючи компанію у порушенні антимонопольного законодавства.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня