Зв'язок з нами

COVID-19

Європейський банк надасть Україні десятки мільйонів на COVID-вакцинацію

Європейський банк надасть Україні десятки мільйонів на COVID-вакцинацію

Європейський банк надасть Україні десятки мільйонів на COVID-вакцинацію

Європейський інвестиційний банк надасть Україні 50 мільйонів євро на вакцинацію населення від COVID-19. Кабінет міністрів затвердив розпорядження президента про внесення змін до фінансової угоди між Україною та ЄІБ.

Про це повідомив заступник міністра охорони здоров’я Ігор Іващенко під час прес-брифінгу в Києві, пише «Інтерфакс-Україна».

«На попередньому тижні Кабінет міністрів затвердив розпорядження президента, яким міністра охорони здоров’я Максима Степанова уповноважили на підписання листа про внесення змін до фінансової угоди між Україною та ЄІБ», – сказав Іващенко.

Уряд звернувся до ЄІБ з проханням перерозподілити частину коштів, спрямувавши їх на вакцинацію населення від COVID-19.

«Кабмін отримав підтвердження щодо виділення EUR50 млн, які будуть спрямовані на закупівлю вакцин, обладнання для забезпечення холодового ланцюжка, а також логістики. Найближчим часом будуть підписані відповідні зміни в угоді», – додав заступник міністра.

Вчора в Україні виявили 2141 новий випадок коронавірусу. За останню добу найбільша кількість підтверджених випадків зареєстровано в Івано-Франківській (398), Житомирській (176), Дніпропетровській (156), Чернівецькій (143) та Закарпатської (133) областях.

Глава департаменту імунізації Всесвітньої організації охорони здоров’я Кейт О’Брайєн заявила, що щеплення проти коронавірусу не може привести до безпліддя, це «чутки».

Група експертів Всесвітньої організації охорони здоров’я, яка розслідує походження коронавірусу в Ухані, повідомила про виявлені ними «важливих доказів».

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня