Зв'язок з нами

Європейські лідери готуються до саміту: про що говоритимуть два дні

Європейські лідери готуються до саміту: про що говоритимуть два дні

Європейські лідери готуються до саміту: про що говоритимуть два дні

Лідери країн Євросоюзу 7 і 8 травня проведуть дводенний саміт в Порту. Серед іншого планується обговорення відмови від патентів на вакцини від COVID-19, щоб швидше перемогти пандемію.

Про це повідомляє видання Euronews.

Саміт в Порту стане першою очною зустріччю лідерів 27 країн-учасниць Європейського союзу цього році. На заході очікується схвалення трьох основних цілей: рівень зайнятості в ЄС не менше 78%, не менше 60% дорослого населення, яке відвідує навчальні курси, і скорочення числа тих, хто схильний до ризику бідності або соціальної ізоляції, на не менше 15 мільйонів чоловік.

На порядку денному залишається і питання відмови від патентів на вакцини від COVID-19. Так планується швидше перемогти пандемію коронавірусу.

На саміті «Великої сімки» в Лондоні підтвердили підтримку суверенітету України. Держсекретар США і глави МЗС Німеччини та Франції продовжать стежити за російською агресією.

Глава міністерства закордонних справ України Дмитро Кулеба повідомив, що в Росії була створена спеціальна група, щоб «завалити» саміт «Кримської платформи» . Ініціативу України вже підтримали понад 10 країн.

Саміт Україна-ЄС може відбутися восени цього року, а не в серпні, як планувалося раніше. В Офісі президента пояснили, що повідомляють точні дати після їх узгодження.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня