Зв'язок з нами

ГРОШІ

Європейські кредитори відреагували на звільнення Коболєва з «Нафтогазу»

Європейські кредитори відреагували на звільнення Коболєва з «Нафтогазу»

Європейські кредитори відреагували на звільнення Коболєва з «Нафтогазу»

Європейські кредитори висловили стурбованість у зв’язку зі звільненням голови НАК «Нафтогаз України» Андрія Коболєва. Організації наголосили на критичній необхідності зміцнити досягнутий прогрес.

Євросоюз, Європейський банк реконструкції і розвитку Європейського інвестиційного бана (ЄІБ), Всесвітній банк і Міжнародна фінансова корпорація виступили зі спільною заявою.

«Ми серйозно стурбовані останніми подіями в «Нафтогазі України», де тимчасово припинені повноваження наглядової ради та з метою звільнення чинного керівництва. Ми закликаємо керівництво України, щоб критично важливі управлінські рішення на державних підприємствах приймалися відповідно до принципів визнаних стандартів корпоративного управління», – йдеться в заяві кредиторів.

Україна досягла значного прогресу в реалізації реформи корпоративного управління в державному секторі, відзначили європейські організації.

«Існує критична потреба зміцнити досягнутий прогрес, щоб поліпшити інвестиційний клімат в Україні та залучити вкрай потрібні інвестиції приватного сектора. Ми сподіваємося, що українська влада підтвердить свою прихильність до продовження реформ, які розблокують інвестиції, які допоможуть країні вийти з кризи і реалізувати свій потенціал», – наголошується в заяві.

28 квітня Кабінет міністрів звільнив Андрія Коболєва з поста глави НАК «Нафтогаз України».

Головою НАК «Нафтогаз України» призначили Юрія Вітренка.

Міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов заявив, що причиною звільнення глави «Нафтогазу» Андрія Коболєва стали незадовільні показники компанії.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня