Зв'язок з нами

Європейські авіакомпанії почали відновлювати рейси до Ізраїлю

Європейські авіакомпанії почали відновлювати рейси до Ізраїлю

Європейські авіакомпанії почали відновлювати рейси до Ізраїлю

Європейські авіакомпанії Lufthansa, SWISS і Austrian Airlines з 23 травня відновлюють польоти до Тель-Авіва на тлі припинення вогню між Палестиною та Ізраїлем. Українська компанія «Міжнародні Авіалінії України» планує відновити польоти за маршрутом 24 травня.

Про це повідомляє The Jerusalem Post.

Авіакомпанії заявили про відновлення польотів в аеропорт Бен-Гуріон в Тель-Авіві в неділю, 23 травня.

Рішення МАУ щодо виконання рейсів буде переглядатися кожні 48 годин, з огляду на поновлення щодо обмеження рейсів в аеропорту Бен-Гуріон, відзначили в українській авіакомпанії.

«МАУ спостерігає позитивну тенденцію в нормалізації ситуації. Тому після проведення внутрішньої оцінки ризиків, обліку діючих норм в аеропорту імені Бен-Гуріона і повідомлень авіаційних служб України та Ізраїлю МАУ розглядає можливість відновити рейси з 24 травня», – йдеться в повідомленні відомства.

У випадку змін авіакомпанія повідомить про це додатково.

20 травня Міністерська комісія з питань безпеки Ізраїлю прийняла рішення про припинення ударів по сектору Газа. Аналогічний крок зробила угруповання ХАМАС.

Президент США Джозеф Байден привітав припинення вогню між Ізраїлем і угрупованнями ХАМАС в Секторі Гази. Він зазначив, що всі гідні жити в безпеці і демократії.

До Верховної Ради внесли проект постанови про засудження діяльності радикальної ісламської організації ХАМАС і визнання її терористичною. Відповідний документ зареєстровано за номером №5530.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня