Зв'язок з нами

СВІТ

Європарламент встановив дату голосування за нову угоду з Британією

Європарламент встановив дату голосування за нову угоду з Британією

Європарламент встановив дату голосування за нову угоду з Британією

Європейський парламент 27 квітня на пленарному засіданні проведе голосування щодо торгової угоди між ЄС та Великою Британією, яка вже тимчасово застосовується з 1 січня.

Про це повідомив речник ЄП Жауме Дук.

«Лідери політичних груп Європарламенту поставили Угоду про торгівлю та співробітництво між ЄС та Великою Британією на пленарний порядок денний. Дебати та голосування за угоду разом із резолюцією у вівторок наступного тижня», – написав речник.

Застосування угоди має закінчитися 30 квітня, але депутати Європарламенту затягували час з датою цього голосування на знак протесту проти відстрочки Лондоном певних перевірок товарів у Північній Ірландії.

Поглиблене вивчення 1250-сторінкового тексту Європейським парламентом розпочалося в середині січня.

У березні Євросоюз почав юридичну процедуру проти Британії через те, що Лондон в односторонньому порядку змінив торгові вимоги щодо Північної Ірландії. У Брюсселі назвали це порушенням угоди про Brexit.

Йдеться про продовження перехідного періоду до початку перевірок товарів, які ввозяться до Північної Ірландії, щоб спростити їхній рух.

У Північній Ірландії з кінця березня тривають масові заворушення та сутички з поліцією. У різних районах у ніч на 10 квітня протестувальники кидали у силовиків каміння, пляшки із запальною сумішшю та палили автівку.

До цього 7 квітня, погромники спалили рейсовий автобус, сутички спостерігались між лоялістами Шанкілл-роуд і ірландськими націоналістами Спрінгфілд-роуд у західному Белфасті. Поліція використовувала водомети для розгону учасників протестів.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня