Зв'язок з нами

COVID-19

Європа надасть Україні 50 мільйонів євро на вакцинацію

Європа надасть Україні 50 мільйонів євро на вакцинацію

Європа надасть Україні 50 мільйонів євро на вакцинацію

Європейський інвестиційний банк виділить Україні 50 мільйонів євро для придбання вакцин від коронавірусу та холодильного устаткування для центрів вакцинації.

«Щойно підписали відповідні домовленості з президентом ЄІБ Вернером Хойєром у штаб-квартирі Банку в Люксембурзі. Кошти будуть виділені з уже наявного проєкту “Програма розвитку муніципальної інфраструктури України», – повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Також ЄІБ профінансує  модернізацію міжнародного аеропорту «Бориспіль», надавши нам 270 мільйонів євро кредиту. Це дозволить збільшити пасажиропотік аеропорту до 56 млн у 2040 році.

Нагадаємо, 15 лютого Україна отримає перші поставки вакцини від коронавірусу. Одразу після цього почнеться масова імунізація населення.

Раніше Верховна Рада затвердила запуск COVID-вакцинації в Україні. Перший етап розпочнеться в середині лютого. Першими щеплення отримають ті, хто у кого вищий ризик інфікування або важкого перебігу хвороби. Він повинен охопити близько 370 тисяч українців.

Влада має намір охопити вакцинацією від COVID-19 щонайменше половину населення України протягом цього і на початку 2022 року. Зеленський підтримує введення обов’язкової вакцинації для деяких категорій осіб.

МОЗ схвалило рекомендації щодо особливостей вакцинації проти коронавірусу різних категорій пацієнтів, серед яких вагітні, хворі та перехворілі на ковід і ті, хто має певні алергічні реакції.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня