Зв'язок з нами

СВІТ

Євродепутати можуть схвалити нову резолюцію про санкції проти РФ

Євродепутати можуть схвалити нову резолюцію про санкції проти РФ

Євродепутати можуть схвалити нову резолюцію про санкції проти РФ

Європарламент може вже сьогодні ухвалити нову резолюцію, де прописані нові санкції проти РФ, в разі, якщо вона не припинить ескалацію на сході України. У документі прописали відключення Росії від системи SWIFT і зупинку проекту «Північний потік – 2».

Про це повідомляє The Bell.

Серед заходів, прописаних в резолюції, вказані:

  • відключення Росії від системи банківських платежів SWIFT;
  • зупинка реалізації проекту «Північний потік-2 »;
  • введення санкцій проти російських« олігархів »з заморожуванням активів їх сімей і анулюванням віз
  • припинення імпорту російських нафти і газу

Вчора в Європарламенті виступав керівник зовнішньополітичної служби ЄС Жозеп Боррель. Він зазначив, що не виключає погіршення відносин з Москвою, оскільки саме вона працює на конфронтацію, а поліпшення можливо тільки при реальній зацікавленості Росії. Дипломат закликав Брюссель готуватися до «складних моментів» у відносинах з країною-агресором.

Резолюції Європарламенту не обов’язкові до виконання, але є рекомендацією для країн-членів.

Раніше депутати Європейського парламенту звернулися до Російської Федерації і міжнародній спільноті на тлі останнього напруги на Донбасі.

Глава фракції Європейської народної партії в Європарламенті Манфред Вебер виступив в Європарламенті з заявою про необхідність посилити санкції проти Росії у відповідь на її агресію проти України і збільшення числа російських військових на кордоні. Жорсткі санкції повинні включати заморозку рахунків російських олігархів або відключення РФ від платіжної системи SWIFT.

Міністр оборони України Андрій Таран взяв участь в засіданні підкомітету Європарламенту з питань безпеки і оборони 14 квітня. Він розповів європарламентарів про чотирьох можливих цілях Російської Федерації в Україні.

У ПАРЄ затвердили доповідь і резолюцію по російському опозиціонеру Олексію Навальному. У документ внесли відомості про передбачуваний отруєнні політика, до якого причетні власт

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня