Зв'язок з нами

ЄС відправив Японії 100 мільйонів доз вакцини від коронавірусу

ЄС відправив Японії 100 мільйонів доз вакцини від коронавірусу

ЄС відправив Японії 100 мільйонів доз вакцини від коронавірусу

Європейський Союз відправив близько 100 мільйонів доз ковід-вакцини в Японію.

Про це повідомляє видання DW.

Голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн заявила, що Євросоюз, незважаючи на власний дефіцит вакцин, в останні місяці відправив близько 100 мільйонів доз вакцини в Японію.

Це було зроблено як «знак підтримки Олімпійських ігор» в цій країні.

Нещодавно Японія розпочала прискорену програму масової вакцинації в Токіо та Осаці через спалахи коронавірусу в цих містах.

Голова спілки японських лікарів Наото Уеяма 27 травня попередив, що проведення Олімпійських ігор в Токіо цього літа, де десятки тисяч людей можуть зібратися з усього світу, може призвести до появи «олімпійського» штаму коронавірусу.

Японська газета Asahi Shimbun – офіційний партнер Олімпійських ігор 2020 року в Токіо – закликала уряд Японії скасувати ігри у зв’язку з поширенням в країні коронавірусної інфекції.

Як відомо, Державний департамент США закликав своїх громадян не їздити до Японії через нову хвилю випадків коронавірусу.

Нагадаємо, у другому за величиною місті Японії Осаці переповнені лікарні пацієнтами з COVID-19. Лікарі просять владу не проводити Олімпійські ігри.

13 травня повідомлялося, що місті Японії відмовляються приймати спортсменів, що беруть участь в Олімпійських іграх 2020 року, на тлі загострення ситуації з коронавірусом. Місцева влада стурбована, що в міста будуть перевантажені медичні установи.

Онлайн-петиція із закликом до скасування Олімпійських ігор в Токіо зібрала за кілька днів майже 200 тисяч підписів.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня