Зв'язок з нами

ГРОШІ

ЄС і Велика Британія підписали угоду про торгівлю після Brexit

ЄС і Велика Британія підписали угоду про торгівлю після Brexit

ЄС і Велика Британія підписали угоду про торгівлю після Brexit

Євросоюз і Велика Британія підписали торгівельну угоду про співпрацю. 24 грудня лідери ЄС і Британії досягли згоди щодо торгівлі після Brexit.

Тимчасова угода набуде чинності 1 січня, повідомляє прес-служба Ради Європи.

Торгівельна угода була підписана главою Ради Європи Шарлем Мішелем і президентом Європейської комісії Урсулою фон дер Ляйен. Тепер документ відправлять до Лондона для підписання британським прем’єр-міністром Борисом Джонсоном.

«Це справедлива і збалансована угода, яка повністю захищає основні інтереси Європейського союзу і створює стабільність і передбачуваність для громадян і компаній», – сказав Мішель під час підписання.

Угоду повинні розглянути в Європарламенті та Раді Європи, перш ніж вона буде ратифікована Євросоюзом.

«За основними питаннями Європейський союз готовий працювати пліч-о-пліч зі Сполученим Королівством. Йдеться про зміну клімату, а також про глобальні відповіді на пандемію, зокрема, за допомогою можливого договору про пандемії. Що стосується міжнародних відносин, ми будемо прагнути до співпраці з конкретних питань, заснованої на спільних цінностях та інтересах», – додав Мішель.

Раніше переговори про майбутні відносини між Великобританією і Євросоюзом завершилися безрезультатно через питання риболовлі.

24 грудня ЄС і Великобританія продовжували переговори про торговельні відносини після Brexit. Обговорення тривало всю ніч, а угода очікували укласти вже незабаром.

Потім Європейський Союз і Великобританія уклали угоду про торгівлю після виходу Британії з ЄС (Brexit). Сторони змогли досягти компромісу за тиждень до закінчення перехідного періоду для Британії.

Авіакомпанії Ryanair і Wizz Air повідомили, що позбавлять своїх акціонерів права голосування для того, щоб захистити свій статус європейських компаній і не втратити ліцензію.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня