Зв'язок з нами

ГРОШІ

ЄС готується зустрічати іноземних туристів – але не все так просто

ЄС готується зустрічати іноземних туристів – але не все так просто

ЄС готується зустрічати іноземних туристів – але не все так просто

Єврокомісія підтвердила плани ослабити обмеження для іноземних туристів, які прагнуть відвідати країни ЄС.

«Прийшов час оживити європейську індустрію туризму і відновити – безпечно –міжнародну дружбу», – приводить ВВС слова голови Єврокомісії Урсули фон дер Ляєн.

Очікується, що в’їжджати до країн Євросоюзу дозволять туристам, які як мінімум за два тижні до цього зробили одне з щеплень, схвалених ЄС. Наразі схваленими у Євросоюзі є чотири вакцини: Pfizer-BioNTech, Moderna, Oxford-AstraZeneca і Janssen / Johnson & Johnson.

Також вважають, що в найближчі тижні або навіть дні ВООЗ схвалить китайські вакцини Sinopharm і Sinovac (зараз їх перевіряють на відповідність європейським стандартам).

Дітям, у яких немає щеплень, також дозволять подорожувати з батьками, якщо їхній аналіз на коронавірус буде негативним.

За умови дотримання карантину і надання негативного тесту на коронавірус можна буде приїжджати в ЄС з країн, де число заражень не перевищує 100 за 100 тисяч (раніше було 25 на кожні 100 тис.)

Обговорювані рекомендації стосуються всіх країн-членів ЄС, за винятком Ірландії, Ісландії, Норвегії та Ліхтенштейну, а також Швейцарії.

Ми також писали, що з середині червня країни Євросоюзу почнуть видачу своїм громадянам паспортів вакцинації – а Італія планує їх запустити навіть раніше (наприкінці травня).

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня