Зв'язок з нами

COVID-19

Японські медики просять скасувати Олімпійські ігри

Японські медики просять скасувати Олімпійські ігри

Японські медики просять скасувати Олімпійські ігри

Лікарі з японської Осаки просять владу відмовитись від проведення Олімпіади з 23 липня по 8 серпня через спалах коронавірусу та переповнені пацієнтами з COVID-19 лікарні.

Третина жертв коронавірусу приходиться на західний регіон Японії, хоча населення регіону складає лише 7% населення країни, передає Reuters. Сплеск COVID-19 в Осаці спровокував британський штам, із майже 14 тисяч пацієнтів госпіталізувати вдалось лише 14% через відсутність місць у медзакладах та нестачу медичного персоналу.

«Олімпійські ігри повинні бути зупинені, тому що нам вже не вдалося зупинити потік нових варіантів з Англії, і наступним може бути приплив індійських варіантів. На Олімпійські ігри до країни з усього світу приїдуть 70-80 тисяч спортсменів та людей. Це може стати причиною чергової катастрофи влітку», – зазначив глава служби невідкладної медицини Акіра Такасу.

Японія може відмовитися від проведення Олімпійських ігор влітку 2021 року, якщо ситуація із пандемією коронавірусу погіршиться, повідомили у правлячій Ліберально-демократичній партії.

У травні Міжнародний олімпійський комітет (МОК) оголосив про підписання меморандуму з Pfizer і BioNTech про пожертвування вакцин для учасників Олімпійських та Паралімпійських ігор у Токіо.

Нагадаємо, Олімпіада в Токіо була перенесена на рік через пандемію коронавируса. Ігри мають відбутися з 23 липня до 8 серпня 2021 року.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня