Зв'язок з нами

КРАЇНА

Організоване угруповання могло б нанести удар по економіці на 20 млн. грн., якби не СБУ…

У Київській області СБУ накрила фальшивомонетників. Вони надрукували підробних грошей на 20 млн. гривень. І вже збиралися «реалізувати», але СБУ їх вчасно заблокували.

Якби не СБУ – на ринок пішли б гуляти 20 млн. фальшивих гривень і доларів. Їх виготовляла ціла група фальшивомонетників на Київщині. СБУ їх затримала і вчасно заблокувала фальшивки.

У Київській області СБУ накрила фальшивомонетників. Вони надрукували підробних грошей на 20 млн. гривень. І вже збиралися «реалізувати», але СБУ їх вчасно заблокували.

Служба безпеки України викрила організоване угруповання, яке спеціалізувалося на збуті великих сум фальшивих грошей у національній та іноземній валютах на території столичного регіону.

Деталі: Зазначається, що зловмисники могли завдати державі збитки на майже 20.000.000 у гривневому еквіваленті.

Як повідомила прес-служба СБУ в четвер, 24 грудня, до складу групи входило декілька мешканців Києва та Київської області. Фігуранти займалися збутом підроблених купюр високої якості. Своїх клієнтів вони підшукували через особисті зв’язки.

У межах контролю за вчиненням злочину співробітники СБУ задокументували кілька фактів протиправної діяльності зловмисників.

За попередніми висновками фахівців Національного банку України, реалізовані «підробки» мали відповідні захисні елементи для проходження контролю на спеціальних електронних пристроях, у тому числі в пунктах обміну валют.

Під час обшуків в учасників угруповання правоохоронці вилучили купюри невідомого походження на загальну суму майже 600 тисяч у гривневому еквіваленті, вогнепальну зброю і наркотики, а також посвідчення працівників органів влади та правоохоронних структур.

Наразі фігурантам повідомлено про підозри за ч. 2 ст. 199 Кримінального кодексу України.

Заходи із викриття протиправної діяльності проводились спільно зі слідчими Подільського управління поліції Головного управління Національної поліції у м. Києві під процесуальним керівництвом Київської місцевої прокуратури № 7.

Джерело: Пресцентр СБУ

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня