Зв'язок з нами

СВІТ

Громадянин ЄС постане перед судом за допомогу донбаським терористам

Громадянин ЄС постане перед судом за допомогу донбаським терористам

Громадянин ЄС постане перед судом за допомогу донбаським терористам

У суді Відземського передмістя Риги починається процес у справі латиша Івара Келлі. Чоловік з лютого 2015 по травень 2016 років воював на боці бойовиків на окупованому Донбасі.

Про це повідомляє «Європейська правда» з посиланням на портал Delfi.

«Згідно з обвинувальним висновком, латвієць воював на Донбасі в період з лютого 2015 по травень 2016», – йдеться в повідомленні.

В ході слідства Служба держбезпеки Латвії отримала достатньо доказів, що Келлі брав участь у збройному конфлікті на боці сепаратистів і входив до складу розвідувально-диверсійної групи.

«Серед доказів також відео, де зображений Івар Келлі або дуже схожа на нього людина на параді 9 травня 2015 року в Донецьку», – додає видання.

Багато свідків у справі Келлі знаходяться за кордоном, тому судовий процес може сильно затягнутися. Щодо Івара Келлі не прийнято ніяких заходів безпеки, однак, якщо суд визнає його винним, йому може загрожувати позбавлення волі до 10 років.

Раніше в ЗСУ підрахували втрати окупантів під час боїв на Донбасі в 2020 році. Незважаючи на «режим тиші», російські війська продовжують вважати своїх убитих і поранених.

В кінці грудня терористи 13 раз порушили режим припинення вогню на Донбасі, в результаті чого був поранений український військовослужбовець.

З початку 2020 року в результаті бойових дій на Донбасі загинули 49 українських військовослужбовців, в тому числі під час режиму «перемир’я» – 4 військових.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня