Зв'язок з нами

СВІТ

Голову китайської держкомпанії засудили до розстрілу за корупцію та двоєженство

Голову китайської держкомпанії засудили до розстрілу за корупцію та двоєженство

Голову китайської держкомпанії засудили до розстрілу за корупцію та двоєженство

Суд Китаю засудив до смертної кари колишнього голову однієї з найбільших контрольованих державою компаній з управління активами. Йому інкримінували низку злочинів, серед яких вимагання 260 мільйонів доларів хабаря, розтрата і бігамія.

Як повідомляє AFP, Лай Сяомін, колишній член Комуністичної партії та голова China Huarong Asset Management Co, виступив із детальним зізнанням про свої злочини в ефірі державного телеканалу CCTV. Також у сюжеті показали кадри з його пекінської квартири, із сейфами та шафами, напханими пачками готівки. Під час свого телевізійного зізнання Лай сказав, що «не витратив жодної копійки і просто тримав їх там… Я не наважився їх витратити».

Cash-Stuffed Secret Vault Appears in CCTV Documentary - Caixin Global

Телеканал також показав розкішні машини та золоті злитки, які, як повідомляється, Лай прийняв як хабар. Ексфінансист, розслідування проти якого почалося в квітні 2018 року, також привласнив понад 25 млн юанів ($ 3,8 млн) державних коштів в період з 2009 по 2018 рік. Крім того його звинуватили у двоєженстві – за версією обвинувачення, він жив зі своєю коханкою поза шлюбом протягом тривалого часу і мав позашлюбних дітей, тобто порушив закон «одна сім’я, одна дитина».

Раніше повідомлялося, що під час обшуку у будинку партійного функціонера у Китаї знайшли понад 13 тон золота. Його теж стратять.

Також читайте у нашому матеріалі, як Китай долає тіньову економіку.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня