Зв'язок з нами

ГРОШІ

Голова Верховної Ради тримає дома 28 мільйонів гривень готівкою

Голова Верховної Ради тримає дома 28 мільйонів гривень готівкою

Голова Верховної Ради тримає дома 28 мільйонів гривень готівкою

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков оприлюднив декларацію про доходи у 2020 році. Дома він зберігає понад 28 мільйонів гривень готівкою, і лише 200 тисяч тримає в банку.

Як свідчить декларація очільника парламенту, оприлюднена на сайті держреєстру декларацій НАЗК, Разумков у 2020 заробив 547 563 гривень за основним місцем роботи та понад 1,7 мільйона гривень – від продажу майна, ще 12 тисяч гривень – від продажу електроенергії за зеленим тарифом, а його дружина – 6 706 024 гривень доходу від підприємницької діяльності.

Спікер також задекларував понад 200 тисяч гривень, 454 євро та 694 доларів на банківських рахунках та 28 млн 530 тис. гривень готівки.

Водночас родина Разумкова має близько мільйона гривень, 140 тисяч доларів та 45 тисяч євро у готівці.

Із нерухомості очільник парламенту задекларував домоволодіння площею понад 490 квадратних метрів та вартістю 2 915 030 гривень, а також чотири квартири та житловий будинок площею 489,6 квадратних метра. Будинок та більшість квартир оформлені на дружину глави парламенту – Юлію Чайку. Ще у неї є земельна ділянка на Миколаївщині площею 962 квадратних метра та в оренді ділянка 1333 кв. м.

Автопарк Разумкова налічує чотири легкові автомобілі: Toyota Land Cruiser 200, Toyota Camry, Tesla Model S та BMW X5. Останні два автомобілі оформлені на дружину очільника парламенту.

Раніше Прем’єр Шмигаль оприлюднив декларацію про свої доходи.

Перед цим міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков оприлюднив декларацію про доходи за минулий рік.

Тим часом, НАЗК оголосило про початок моніторингу способу життя чиновників для виявлення тих, які живуть на нетрудові доходи. Окрім того, НАЗК створить Єдиний портал повідомлень для викривачів корупції.

Також НАЗК направило до суду адмінпротоколи щодо двох заступників міністрів, нардепа та судді і запросило народного депутата Іллю Киву для пояснень.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня