Зв'язок з нами

COVID-19

Глава ПЦУ розповів, як будуть проводитися служби на Великдень

Глава ПЦУ розповів, як будуть проводитися служби на Великдень

Глава ПЦУ розповів, як будуть проводитися служби на Великдень

Храми православної церкви України будуть відкриті на Великдень, але з урахуванням карантинних обмежень.

Про це Глава ПЦУ митрополит Епіфаній розповів в інтерв’ю Радіо Свобода. За його словами, на Великдень всі бажаючі зможуть піти до церкви, але в умовах дотримання дистанції та використовуючи захисні маски.

«Богослужіння будуть відбуватися. Але зараз ми бачимо, що центральна влада передала фактично повноваження на місця. І кожна громада на місці, це обласний центр, або це ОТГ, приймають рішення в залежності від того, в якій зоні вони знаходяться. Якщо це «червона» зона, коли хвороба інтенсивно розвивається, то, звичайно, обмеження посилюються. І це стосується також і церковних ієрархів. Як ми зараз бачимо по всій Україні, що архієреї нашої церкви в певних обласних центрах, в областях звертаються до духовенства, до вірних із закликом, що потрібно більше обмежити можливість по здійсненню масових богослужінь. І це нормально, кожен вирішує на місці. А централізовано у нас вже прийняті відповідні рішення про те, як потрібно поводитися в цих складних умовах», – розповів Епіфаній.

Тим часом, Кабінет міністрів не буде змінювати умови адаптивного карантину на травневі свята. Затверджена модель вже продемонструвала свою ефективність.

Раніше повідомлялося, що Міністерство охорони здоров’я не планує вводити додаткові карантинні обмеження на Великдень. Однак, міністерство підготувало рекомендації для релігійних закладів.

Протягом наступного тижня з «червоної зони» епідемічної небезпеки через поширення коронавірусного захворювання COVID-19 повинні вийти Київ і ще п’ять областей України.

В Україні за минулу добу, 24 квітня, виявили 7 930 нових випадків COVID-19. Госпіталізували ще 3 688 осіб.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня