Зв'язок з нами

COVID-19

Глава МОЗ повідомив, коли чекати наступної хвилі коронавірусу

Глава МОЗ повідомив, коли чекати наступної хвилі коронавірусу

Глава МОЗ повідомив, коли чекати наступної хвилі коронавірусу

Нинішня хвиля захворюваності коронавірусу йде на спад, однак через кілька тижнів після великодніх свят прийде наступна.

Про це заявив глава МОЗ Максим Степанов, пише Ліга. За його словами, якщо порівнювати статистику за останні тижні, то минулого було на 14 000 хворих менше, ніж позаминулого. «Ми пройшли пік захворюваності, це третя хвиля, я вважаю, що ми пройшли, і далі будемо йти на зниження кількості захворілих», – прогнозує міністр. При цьому він попередив, що розслабитися рано, особливо в умовах мутацій коронавірусу. «Зараз зафіксована ще одна мутація, так звана подвійна мутація, в Великобританії, Індії, Гонконгу. Вона ще важча, ніж ті, які ми бачили до сьогоднішнього дня», – сказав Степанов. Також у МОЗ прогнозують збільшення кількості хворих через три-чотири тижні після великодніх свят, але поки не можуть передбачити, до якої міри погіршиться ситуація.

За останню добу в Україні виявили 6506 нових випадків коронавируса, що значно менше, ніж вчора (10282 випадки) і позавчора (14984 випадки). Найбільше нових інфікованих зафіксовано в Дніпропетровській (761), Харківській (622), Львівській (490), Миколаївській (461) областях та м Київ (447).

Критична ситуація з поширенням коронавірусної інфекції зберігається в Києві, Харкові та Дніпрі.

Всіх бажаючих почнуть вакцинувати від COVID-19, коли в Україні буде щонайменше 1 млн доз ін’єкцій, повідомили в Міністерстві охорони здоров’я. У пріоритеті вакцинація осіб у віці від 60 років.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня