Зв'язок з нами

COVID-19

Глава МОЗ побоюється четвертої хвилі захворюваності через травневі свята

Глава МОЗ побоюється четвертої хвилі захворюваності через травневі свята

Глава МОЗ побоюється четвертої хвилі захворюваності через травневі свята

Найближчі 10 днів в Україні спостерігатиметься напружена ситуація із захворюваністю коронавірусом, далі з 15 квітня можливий спад. Але хвороба повернеться, якщо на Великдень й інші травневі свята населення проігнорує карантин.

Про це глава МОЗ Максим Степанов розповів в інтерв’ю виданню «Обозреватель». «Навіть якщо з 15 квітня епідемія припиниться, і ми побачимо зменшення захворюваності особливо в «червоних» регіонах, – це не означає, що все пройшло. Попереду великодні і травневі свята, тому будемо просити громадян повністю уникати масових скупчень. Тому що потім знову отримаємо спалаху коронавірусної хвороби», – заявив Степанов.

При цьому у МОЗ зараз виключають ймовірність введення локдауну для всієї країни, поки що достатньо адаптивного карантину з посиленням обмежень на території конкретного регіону в залежності від епідситуації.

Раніше МОЗ спрогнозував, коли пандемія в Україні піде на спад. Міністр охорони здоров’я Максим Степанов очікує погіршення ситуації із захворюваністю в Україні до 15 квітня. Після цієї дати обстановка стабілізується.

Нагадаємо, 27 березня МОЗ спочатку віднесло до «червоної зони» карантину 13 областей. Однак згодом скоротило їхню кількість до 10.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов зазначив, що загальноукраїнський локдаун може бути введений, якщо більша кількість областей перейдуть у «червону зону».

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня