Зв'язок з нами

COVID-19

Глава МОЗ назвав причину кілометрової черги на вакцинацію у Києві

Глава МОЗ назвав причину кілометрової черги на вакцинацію у Києві

Глава МОЗ назвав причину кілометрової черги на вакцинацію у Києві

У Києві та Одесі відкрилися центри вакцинації для зареєстрованих в «Дії». В Одесі процес щеплення йде за планом, а от у столиці утворилася жахлива черга.

Глава МОЗ Віктор Ляшко в програмі «Сьогодні Новини» на телеканалі «Україна 24» пояснив, з чим пов’язаний такий ажіотаж в Києві. «Тому що в Одесі люди, які зареєструвалися в додатку «Дія», приходять по дзвінку. У Києві ж прийшли і ті, хто зареєстрований в додатку «Дія», але не отримали дзвінка. І це призвело до черг. Тому у нас прохання: уважно стежити за анонсами і приходити на той час, коли запрошують людей», – сказав він.

Нагадаємо, в Одесі почав працювати центр масової вакцинації від коронавірусу для осіб, які записались на щеплення на порталі «Дія». Це уже третій центр в Україні – учора аналогічні заклади відкрились у Києві та Львові.

29 травня центри вакцинації від коронавірусу відкрились у Києві на базі Міжнародного виставкового центру та Львові.  У МОЗ заявили, що відкриття центрів масової вакцинації проти коронавірусу у різних населених пунктах цілковито залежить від рішення місцевої влади.

З початку кампанії вакцинації від COVID-19 щеплення отримали понад мільйон українців.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня