Зв'язок з нами

COVID-19

Глава Microsoft озвучив прогноз щодо виходу світу з режиму пандемії

Глава Microsoft озвучив прогноз щодо виходу світу з режиму пандемії

Глава Microsoft озвучив прогноз щодо виходу світу з режиму пандемії

Глава Microsoft Білл Гейтс вважає, що світ повернеться до нормального життя після пандемії COVID-19 вже до кінця 2022 року. У цьому допоможе масова вакцинація населення від коронавірусу.

Про це повідомляє Reuters.

«До кінця 2022 року ми, по суті, маємо повністю повернутися до нормального життя», – спрогнозував Гейтс.

Цього можна досягти завдяки вакцинації від коронавірусу, додав глава корпорації Microsoft.

Білл Гейтс зі свого благодійного фонду Білла і Мелінди Гейтс виділив не менше 1,75 мільярда доларів на боротьбу з пандемією COVID-19 в світі. Кошти спрямували на підтримку деяких розробників COVID-вакцин, засобів діагностики і методів лікування.

Засновник компанії Microsoft заявив, що численні інновації, втілені в світі для боротьби з COVID-19, допоможуть подолати і інші глобальні хвороби.

Засновник Microsoft мільярдер Білл Гейтс розповів, що загроза нової пандемії абсолютно реальна. Він також зазначив, що вона може бути небезпечніше, ніж нинішня.

Білл Гейтс, який був був одним з перших, хто попереджав про можливе настання пандемії, перерахував можливі наступні загрози.

Засновник Microsoft Білл Гейтс планує інвестувати 2 мільярди доларів у проекти, спрямовані на боротьбу зі змінами клімату, протягом наступних 5 років.

Старша дочка співзасновника Microsoft Білла Гейтса Дженніфер зробила щеплення проти коронавируса і пожартувала, що разом з вакциною свого батька в мозку вона не отримала. Одна з теорій стверджує, що за пандемією варто саме Гейтс, який хоче через вакцини вживити всім людям мікрочіпи.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня