Зв'язок з нами

СВІТ

Гендиректор Pfizer повідомив, коли будуть таблетки від коронавірусу

Гендиректор Pfizer повідомив, коли будуть таблетки від коронавірусу

Гендиректор Pfizer повідомив, коли будуть таблетки від коронавірусу

Генеральний директор американської фармкомпанії Pfizer Альберт Бурла підтвердив, що його компанія планує випустити до кінця 2021 року препарат від коронавірусу.

Про це Бурла розповів в інтерв’ю виданню CNBC. «Ми працюємо над створенням двох варіантів препарату від коронавірусу, які можна буде використовувати для лікування в домашніх умовах. Один з них ін’єкційний, другий – пероральний. Найбільше уваги ми приділяємо роботі над пероральними ліками, які можна буде приймати вдома самостійно і не відвідувати медустанови без зайвої потреби. Ми сподіваємося, що ці ліки будуть працювати і проти нових штамів коронавірусу. Зараз ми активно працюємо над ним, і до літа розраховуємо поділитися хорошими новинами», – розповів Бурла.

Препарат для лікування коронавірусної хвороби розробляється як інгібітор протеази – антиретровірусний препарат, який блокує фермент вірусу. За словами Бурли, такі ліки мають ефективними проти нових варіантів коронавірусу.

Раніше у ВООЗ прогнозували, що до 2022 року закінчаться випробування нових вакцин від коронавірусу нового покоління. Вони будуть вводитися в організм без уколів та зберігатися при кімнатній температурі.

Раніше глава Всесвітньої організації охорони здоров’я, доктор Тедрос Адханом Гебреісус виступив за відмову від патентів на вакцини проти COVID-19. Таким чином різні виробники зможуть створювати більш дешеві «копії» препаратів.

Також у ВООЗ заявили, що цього року подолати пандемію COVID-19 у всіх країнах світу є нереальною задачею.

Академік Національної академії наук (НАН) Сергій Комісаренко заявив, що для того, щоб перемогти коронавірус, необхідно прищеплювати 100 тисяч українців в день. До кінця року необхідно вакцинувати 30 мільйонів наших громадян.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня